2754 inwoners
één bezoeker online
   
 
juli 2017

Webteam Oosteeklo

Deze site kwam tot stand dankzij de Omega Replica Watches medewerking van vele bereidwillige Oosteeklonaren. Tal van Oosteeklonaren steunen ons project en zenden geregeld fotomateriaal, artikels ... naar onze redactiemedewerkers. 

Wij trachten steeds up-to-date te Cheap Replica Watches blijven door continu onze informatie aan te passen. Deze site is database gestuurd, wat de dynamische mogelijkheden enorm vooruit helpt. 
Wenst u mee te werken aan ons project, aarzel dan niet en contacteer een Replica Watches AAA van onze medewerkers hier onderaan! Er zijn steeds mensen welkom, die Cheap Replica Watches een positieve inbreng kunnen geven aan ons geheel!

Oosteeklo LEEFT 

Het webteam.

 

Medewerkers
 

Bart Mestdagh
e-mail: webmaster@oosteeklo.be
website: www.btwebdesign.be

webmaster

  Bert Wauters
e-mail: bert.wauters@oosteeklo.be
fotograaf 
  Guido Van der Eecken                                                     ordevandesmoutpot@oosteeklo.be redactiemedewerker
  Ivan Bernaerdt
e-mail: ib@oosteeklo.be
website: www.bernaerdt.be 
fotograaf en huistekenaar 
  Luc Coune                                                                    luc.coune@oosteeklo.be fotograaf
  Maarten Lippens
e-mail: redactie@oosteeklo.be
redactiemedewerker
  Myriam Standaert
e-mail: myriam@oosteeklo.be 
redactiemedewerker 
 

Nicolas Claerhout                                                                             nicolas.claerhout@telenet.be

redactiemedewerker
  Ronny Stoop
e-mail: info@drukkerijstoop.be
website: www.drukkerijstoop.be 
verantwoordelijk uitgever en drukker 
  Tony De Boos
e-mail: tony.de.boos@oosteeklo.be
redactiemedewerker
  Vanessa Dessein
e-mail: vanessa@oosteeklo.be
redactiemedewerker
 

Wim Dhaese
e-mail: wim.dhaese@oosteeklo.be

fotograaf
  Wim Heyde
e-mail: w.h@oosteeklo.be
redactiemedewerker

|1|

Deze website kwam tot stand door de medewerking van: btwebdesign - Drukkerij Stoop - Garage Marc Van de Voorde - H. Wauters-Ingels Bankagent, verzekeringsmakelaar, kredietmakelaar - KBC - MPH computers - Optiek Brigitte Roebben - Record Bank-kantoor Bogaert bvba - Roomijs en diepvriesproducten Jan Bekaert - Sanitair Armin De Craemer - Sanitair Hebbrecht-Laureyns bvba - Sanitairinstallateur De Meester-Vispoel - Tweewielers De Causmaecker - Uitvaartverzorging De Wyn-Funerarium De witte eik - VDsoft BVBA - Walter Van De Velde - Zucara Groep -